На Берегівщині піймали наркоторговця

На Берегівщині поліція припинила злочинну діяльність наркоторговця: підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Про це інформують у поліції Закарпаття.
Оперативники Берегівського районного відділу поліції отримали інформацію про те, що 43-річний місцевий житель займається збутом наркотиків на території району.
Поліцейські провели ряд негласних заходів та встановили, що всі зустрічі з клієнтами для передачі товару зловмисник проводить у себе вдома. Продає переважно «важкий» наркотик метамфетамін.
Для затримання фігуранта співробітники кримінальної поліції провели контрольну закупку: підозрюваного впіймали «на гарячому».
Під час затримання чоловік намагався приховати злочин та викинув пакунки з розфасованим на дози метамфетаміном через вікно. З місця події слідчі вилучили всі речові докази, зокрема грошові кошти, наркотичні речовини та мобільний телефон з клієнтською базою.
Підозрюваного у збуті наркотиків, у порядку ст. 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Слідство у справі триває.


Читайте також:
- Миколаїв
У Миколаєві керівника навчального закладу підозрюють у розтраті бюджетних коштів
- Миколаїв
У Миколаєві затримали чоловіка за незаконний продаж зброї та набоїв
- Ужгород
Жорстока сварка в Ужгороді: колишній чоловік поранив жінку ножем
- Ужгород
1,5 тисяча доларів США за зняття з розшуку в «Оберезі»: на Закарпатті викрито схему впливу на ТЦК та ВЛК
- Тячів
На Тячівщині жінку підозрюють у переправленні чоловіка до Румунії