На Берегівщині відкрили коньячне підприємство

19 Липня 2023, 23:06
На Берегівщині відкрили коньячне підприємство 614
На Берегівщині відкрили коньячне підприємство

Черговий важливий крок зробили для розвитку виноробної галузі та зміцнення економіки Закарпаття.

19 липня голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із засновником компанії «Шато Чизай» Геннадієм Гутманом відкрили на Берегівщині новостворене підприємство повного циклу, що спеціалізується на виготовленні й розливі коньяків, а також напоїв за коньячною технологією. Про це інформує чиновник у фейсбуці.

Віра в Україну, власні сили, свою команду і всебічна підтримка держави стали основою для прийняття рішення щодо інвестування в нове виробництво в нашому регіоні.

Завдяки відкриттю підприємства повного циклу (викурка та витримка виноградних спиртів, купажування, післякупажна обробка й відпочинок напоїв, а також розлив готових напоїв у споживчу тару) створили 30 робочих місць.

Потужність виробництва становить 600 тисяч літрів одночасного зберігання коньячних спиртів та дистилятів та 2,5 мільйона умовних пляшок (0,5 л) на рік коньяків і міцних напоїв за коньячною технологією.

«Знаково, що це підприємство започатковане в умовах воєнного стану. Ми показуємо всім, що інвестиції в Закарпаття – шлях розвитку в сприятливому економічному кліматі, надійне партнерство та всебічна підтримка з боку всіх залучених інституцій. Це зміцнення спроможності громади і підтримка наших бійців, які щоденно героїчно захищають країну від окупантів.

Щиро дякую засновнику компанії «Шато Чизай» Геннадію Гутману та його команді за цей сміливий крок і віру в наш край. Упевнений, що компанія буде зростати й розвиватися разом з усією виноробною галуззю Закарпаття», – йдеться в дописі.

 

Коментар
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
18.04.2024