Курсанти прикордонного вишу проходять практику на закарпатському кордоні з країнами ЄС

31 Серпня 2023, 09:58
Курсанти прикордонного вишу проходять практику на закарпатському кордоні з країнами ЄС 255
Курсанти прикордонного вишу проходять практику на закарпатському кордоні з країнами ЄС

На Закарпатті тривають заходи практичної підготовки курсантів другого курсу Національної академії Держприкордонслужби України.

Хлопці та дівчата, які у майбутньому повернуться на кордон офіцерами, наразі виконують обов’язки молодших прикордонних нарядів у підрозділах Чопського і Мукачівського загонів. Про це інформують у ДПСУ.

За керівництва досвідчених військовослужбовців курсанти наполегливо опановують тонкощі прикордонної служби. Вони беруть участь у плануванні служби, працюють з персоналом підрозділів, місцевим населенням, проводять заняття та тренування з особовим складом.

Однак, головним завданням майбутніх офіцерів є безпосереднє виконання службових обов’язків у складі прикордонних нарядів. До речі, лише за серпень цього року за участю курсантів затримали 96 правопорушників у 76 випадках.

«Для мене і моїх однокурсників це надзвичайно цінний досвід. Для нас усіх це зовсім нові завдання - інколи важко, але дуже цікаво. Старші прикордонних нарядів діляться з нами хитрощами, які застосовуються для виявлення правопорушників, досвідом, знаннями. Також така практика дає можливість зорієнтуватися, у чому саме полягатиме наша подальша служба», – курсантка Тетяна Чайка ділиться враженнями від проходження практичної підготовки.

Попереду в теперішньої команди курсантів ще 20 днів стажування. 

Коментар
09/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023