На Берегівщині у новоствореному шелтері незабаром з'являться перші переселенці

07 Вересня 2023, 17:28
Шелтер 326
Шелтер

У межах робочої поїздки на Виноградівщину разом керівник Закарпатської ОВА Віктор Микита із народним депутатом Андрієм Жупанином та головою Берегівської РВА Віталієм Матієм відвідали шелтер для вимушених переселенців, який облаштували за підтримки Угорської екуменічної служби допомоги в Україні.

Про це інформує голова ОВА у фейсбуці.

Тут створили комфортні умови для проживання 105 внутрішньо переміщених осіб, котрі через війну були змушені покинули свої домівки. В окремих кімнатах встановили зручні меблі, також облаштували душові, кухню, санвузли, підсобні приміщення тощо.

Незабаром у шелтері з’являться перші переселенці, які вже інтегровані в життєдіяльність громади, працюють та навчаються у Виноградові.

Фінансування проєкту взяли на себе наші угорські партнери. За це рішення та системну підтримку дякують заступнику Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентському державному секретарю Левенте Модьору.

«До реалізації також долучилася команда гуманітарної місії «Проліска», яка забезпечила нові меблі в кожне окреме приміщення шелтеру. Під час візиту поспілкувався з керівником відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні паном Яношем Геревичем. Ми давно ефективно співпрацюємо й реалізували низку важливих проєктів у різних точках Закарпаття», – йдеться в дописі.

 

Коментар
09/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023
07.12.2023