Через «Дякове» намагалися провезти до Румунії контрабандну лісопродукцію зі смереки

26 Вересня 2023, 10:49
Через «Дякове» намагалися провезти контрабандну лісопродукцію зі смереки 285
Через «Дякове» намагалися провезти контрабандну лісопродукцію зі смереки

Порушення виявили на митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією, під час митного контролю та оформлення вантажу з лісопродукції. 

За наданими товаросупровідними документами, вітчизняне підприємство експортувало до Туреччини «пиломатеріали обрізні хвойні порід сосни» в кількості 36,8 метра кубічних. Про це інформують у Закарпатській митниці. 

У ході здійснення аналітично-пошукових заходів виникли сумніви щодо правдивості відомостей про партію товару, а саме: найменування та породи пилопродукції. Тож, митники провели повний огляд вантажу, залучивши представників місцевого лісового господарства. У результаті виявили, що у вантажівці переміщується зовсім інший товар, а саме – лісопродукція зі смереки. 

Аби з’ясувати автентичність сертифіката про походження та виготовлення пиломатеріалів для здійснення експортних операцій, Закарпатська митниця надіслала відповідний запит до Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства. У відповіді йшлося, що підприємець отримав сертифікат для експорту партії пилопродукції, виготовленої зі сосни.

Пиломатеріали зі смереки вилучили. 

Їхню вартість встановить спеціаліст-експерт. Справу розглядатиме суд.

Коментар
09/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023