П'ять команд Вилоцької громади брали участь у змаганнях з футзалу

II етап Всеукраїнських ігор Пліч-о-пліч розпочато у Вилоцькій громаді запальними змаганнями з футзалу.
Про це йдеться в повідомленні Відділу освіти, культури і туризму Вилоцької селищної ради.
У змаганнях брали участь п'ять команд закладів освіти громади. Наполегливі та амбітні футзалісти показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги.
У запеклій боротьбі переможцем ІІ етапу стала команда Карачинського греко-католицького ліцею ім. Олександра Стойки
II місце – команда Вербовецької ЗОШ I-III ст.
III місце – команда Матіївської ЗОШ I-II ст.


Читайте також:
- Спорт
ФК «Адреналін», ФК «Рожище» та ДЮСШ «Маневичі» стали призерами дитячого турніру з футзалу в Луцьку
- Спорт
У Луцьку відбувся футзальний турнір «Крок у Новий Рік-2026» серед дівочих команд
- Спорт
Ковель, Одеса й Маневичі – на п’єдесталі турніру з футзалу серед дівочих команд
- Ратне
Команда Заліського ліцею зайняла призове місце у змаганнях із футзалу
- Миргород
Лохвицькі школярі перемогли у фіналі змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу