П'ять команд Вилоцької громади брали участь у змаганнях з футзалу

#   370
П'ять команд Вилоцької громади брали участь у змаганнях з футзалу

II етап Всеукраїнських ігор Пліч-о-пліч розпочато у Вилоцькій громаді запальними змаганнями з футзалу. 

Про це йдеться в повідомленні Відділу освіти, культури і туризму Вилоцької селищної ради.

У змаганнях брали участь п'ять команд закладів освіти громади. Наполегливі та амбітні футзалісти показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

У запеклій боротьбі переможцем ІІ етапу стала команда Карачинського греко-католицького ліцею ім. Олександра Стойки 

II місце – команда Вербовецької ЗОШ I-III ст.  

III місце – команда Матіївської ЗОШ I-II ст.  

П'ять команд Вилоцької громади брали участь у змаганнях з футзалу
П'ять команд Вилоцької громади брали участь у змаганнях з футзалу

 

Останні новини

Всі

17 червня 2026

Переглянути все