Працівники Виноградівського центру профрозвитку педагогів отримали відзнаки на Міжніродній виставці

02 Квітня 2024, 12:10
Директорка Столець Віра Степанівна 125
Директорка Столець Віра Степанівна

В режимі онлайн відбулася  XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2024». Виставка представляла 485 учасників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Вона є найбільш рейтинговою та широкомасштабною виставкою в Україні. Про це пише Виноградівський центр професійного розвитку педагогічних працівників.

На конкурси було подано 510 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи „Інститут модернізації змісту освіти”.

«Ми були зацікавлені у розширенні освітніх горизонтів, пошуку ефективних шляхів підвищення кваліфікації педагогічних працівників нашої громади, впровадженні інноваційних педагогічних рішень, інтеграції української освіти в світову глобальну освітню спільноту. В  грудні 2023 року, ми подали офіційну заявку на участь у  даній виставці. Також було прийнято рішення не тільки презентувати свої напрацювання а і прийняти участь у конкурсі тематичних номінацій. Працюючи в правовому полі, ми обрали номінацію «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагога в умовах воєнного стану»,  і отримали гідну оцінку та визнання нашої кропіткої щоденної роботи. За  3 роки роботи нашої установи, ми маємо багато напрацювань  і відзнак, але це найвищі відзнаки нашої праці», – йдеться в дописі.

Таким чином заклад отримав:

  • Диплом – за презентацію досягнень, активну участь у розвиток сфери освіти і науки України;
  • Срібну медаль, диплом -  у номінації «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагога в умовах воєнного стану»;
  • Сертифікат автора, виданий директорці Столець Вірі Степанівній за перемогу  в конкурсі  з тематичних номінацій «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагога в умовах воєнного стану»;
  • Почесну грамоту директорці Столець Вірі Степанівній за вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток освітнього й наукового потенціалу закладу освіти.

    

Коментар
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
18.04.2024