На Берегівщині поблизу кордону прикордонники затримали чоловіка з наркотиками

Поблизу українсько-угорського кордону прикордонники відділення «Велика Паладь» Мукачівського загону затримали місцевого мешканця, який переносив наркотики.
Про це пише Держприкордонслужба.
Під час патрулювання наряд помітив у полі чоловіка. Законні вимоги прикордонників щодо пред’явлення документів він проігнорував, натомість викинувши пакет, який ніс із собою, спробував втекти. Утікача затримали. Ним виявився 23-річний житель села Велика Паладь. У викинутому молодиком пакеті знаходилось 15 пакунків з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, розфасованою в однакові поліетиленові згортки круглої форми та ще один пакунок, заповнений такою ж речовиною.
До місця події прикордонники викликали працівників поліції.
Стосовно закарпатця склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».
Щодо виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» прикордонники направили повідомлення до Нацполіції.
Читайте також:
- Луцьк
Житель Луцька організував на дачі нарколабораторію з мільйонними прибутками та міні-арсеналом зброї
- Луцьк
У Луцькій громаді під час рейду зафарбували 72 написи з рекламою наркотиків
- Луцьк
У Луцьку патрульні зупинили чоловіка з наркотиками
- Ужгород
Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді затримали наркоторговицю
- Вараш
Суд позбавив волі трьох жителів Вараша, які постачали наркотики у СІЗО