Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині

#   363
Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині

З метою уникнення пожеж і підвищення свідомості громадян – рятувальники Берегівського району організували профілактичне відпрацювання у селах Дунковиця та Арданово

Про це пише ДСНС.

Фахівці Служби порятунку поспілкувалися з людьми, та акцентували увагу на важливості дотримання правил пожежної безпеки, озвучили основні причини загорань, окремо зупинившись на проблемі спалювання сміття й сухої рослинності. Спілкуючись із місцевими мешканцями, рятувальники порадили не перевантажувати електромережу, а також закликали громадян не залишати електричне приладдя без нагляду.

Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині
Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині
Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині
Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині

 

Останні новини

Всі

17 червня 2026

Переглянути все