Профілактичні відпрацювання за участі рятувальників пройшли на Берегівщині

З метою уникнення пожеж і підвищення свідомості громадян – рятувальники Берегівського району організували профілактичне відпрацювання у селах Дунковиця та Арданово.
Про це пише ДСНС.
Фахівці Служби порятунку поспілкувалися з людьми, та акцентували увагу на важливості дотримання правил пожежної безпеки, озвучили основні причини загорань, окремо зупинившись на проблемі спалювання сміття й сухої рослинності. Спілкуючись із місцевими мешканцями, рятувальники порадили не перевантажувати електромережу, а також закликали громадян не залишати електричне приладдя без нагляду.




Читайте також:
- Острог
Жителів Острога запрошують безкоштовно вакцинувати домашніх тварин проти сказу
- Маневичі
На Маневиччині провели профілактичну роботу щодо запобігання домашньому насильству
- Стара Вижівка
У Старовижівській громаді офіцери-рятувальники розповіли, як захиститися від пожежі
- Маневичі
Жителям Маневицької громади розповіли про захист від насильства і патронат
- Ківерці
У Ківерцях школярам розповіли про міфи та реальність туберкульозу: у гімназії №1 відбувся пізнавальний захід