На Берегівщині будують одне з найбільших підприємств деревообробної галузі в Україні

17 Травня 2024, 11:11
На Берегівщині будують одне з найбільших підприємств деревообробної галузі в Україні 223
На Берегівщині будують одне з найбільших підприємств деревообробної галузі в Україні

Під час робочої поїздки в Берегівський район голова Закарпатської ОДА Віктор Микита оглянув будівництво одного з найбільших підприємств деревообробної галузі України – виробничо-перевантажувального комплексу «БФ ТЕРМІНАЛ», що дислокується в межах Батівської громади.

Про це пише очільник області.

«Над цим проєктом наші команди працювали в найважчий для країни час, і приємно відзначити, що стратегія розвитку економічного потенціалу Закарпаття вже показує конкретні результати.

Ініціатива передбачає створення логістичного та виробничого кластера, основним видом діяльності якого буде перевезення, обробка деревини й експорт кінцевої продукції з високою доданою вартістю», – йдеться в дописі.

Обсяг інвестицій у цей обʼєкт становить близько восьми мільярдів гривень.

На будівництві вже розташували цехи для виробничих потужностей на понад 50 тис. м кв. Щоденно тут працює до 250 висококваліфікованих фахівців, які виконують будівельні та інженерні роботи. 

За планом до кінця року будуть завершені основні виробничі цехи на 100 тис. м кв. та змонтовано сучасні автоматизовані й високоефективні технологічні лінії німецьких компаній.

На початкових етапах підприємство забезпечить близько двох тисяч робочих місць з перспективою збільшення кількості до 4 тис. пропорційно до зростання обсягів замовлень та розширення виробничої інфраструктури. Заробітна плата працівників залежно від кваліфікації стартуватиме від 20 тисяч гривень.

 

Коментар
15/06/2024 П'ятниця
14.06.2024
13.06.2024