На Закарпатті вимушена переселенка з Краматорська відкрила майстерню крафтового шоколаду

24 Травня 2024, 14:16
На Закарпатті вимушена переселенка з Краматорська відкрила майстерню крафтового шоколаду 439
На Закарпатті вимушена переселенка з Краматорська відкрила майстерню крафтового шоколаду

 

 

Вимушена переселенка з Краматорська Юлія Савинська відкрила майстерню крафтового шоколаду у селі Букове Берегівського району, куди вона з родиною переїхала на початку повномасштабного вторгнення. Продукцію жінка відправляє по всій Україні.

Майстерню крафтового шоколаду Юлія Савинська відкрила влітку 2023 року. Розповідає, до повномасштабного вторгнення у Краматорську займалася кондитерською справою та мала кав’ярню. Про це пише Суспільне.

«З початку повномасштабного вторгнення довелося зачинити двері наших закладів, бо в нас вже була кав’ярня окремо і кондитерська на двох різних адресах. По-перше, це було небезпечно, працівниці повиїжджали до безпечних регіонів і ми виїхали на Закарпаття. Тут ми з березня 2022 року. Спочатку я працювала в Хусті в закладі пекарем та кондитером. Потім зрозуміла, як мені не вистачає драйву власної справи», — розповіла Юлія Савинська.

Частину обладнання Юлія перевезла з Краматорська, іншу придбала за грантові гроші.

«Столи, полички — це те, що я з кондитерської змогла привезти, але специфічне обладнання для шоколаду, його в мене не було, щоб це робити правильно, ефективно. Наприклад, меланжер один я купувала за власні кошти, а другий по грантовій програмі. Ванна для шоколаду — це також по грантовій, також цей і цей механізм, багато додаткового обладнання завдяки грантовим програмам я змогла придбати», — розповіла Юлія Савинська.

Шоколад виготовляти допомагає восьмирічна донька Юлії — Орина. Майстриня розповідає, що шоколад робить із какао-бобів, вирощених у Венесуелі.

«В цьому регіоні вирощуються какао-боби сорту кріол. Вони відносяться до групи ароматичних бобів, шоколад виходить з них з цікавим смаком та ароматом. Без додавання будь-яких підсилювачів кожен шоколад виходить з різними смаками. Ми наразі працюємо з Венесуелою та Мадагаскаром. Спочатку ми їх перебираємо, обсмажуємо у конвекційній печі і потім дробимо за допомогою цієї машини, вона називається дробарка», — додає Юлія Савинська

За словами Юлії Савинської, зараз вона відправляє шоколад по Україні поштою. Жінка планує розширювати асортимент та шукає працівника до майстерні крафтового шоколаду.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024