На Берегівщині найкращим снайпером-рекордсменом став Віктор Іванина

13 Червня 2024, 14:00
Захопливі змагання «Стрільба з пневматичної зброї» відбулися в рамках І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово– патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)2024  на Берегівщині. 111
Захопливі змагання «Стрільба з пневматичної зброї» відбулися в рамках І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово– патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)2024 на Берегівщині.

Захопливі змагання «Стрільба з пневматичної зброї» відбулися в рамках І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово– патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)2024  на Берегівщині.

Про це пише відділ освіти, молоді та спорту Берегівської РДА.

Проведення цього змагання на високому рівні і його суддівство забезпечили представники Закарпатської обласної організації ТСО України (Віктор Стегура, Степан Сарваш). 

Середня вікова група: 

  •  І місце – рій «Молода січ» з Чорнотисівського ЗЗСО;
  •  ІІ місце – рій «Незламних»  Виноградівської гімназії;
  •  ІІІ місце – рій  Бакошського ліцею ім. І. Франка «Карпатська січ».

Старша вікова група:

  • І місце – рій «Федора Потушняка»  Великоберезького ЗЗСО, 
  • ІІ місце – рій «Королівська гвардія»  Королівського ЗЗСО №1;
  • ІІІ місце – рій «Хоробрі серця»  Виноградівської гімназії.

В особистому заліку найкращим снайпером-рекордсменом районного етапу став Віктор Іванина з рою «Сокіл» Квасівської гімназії. Звання найвлучніших також отримали «незламна» Юлія Гецко з Виноградівської гімназії, Свереняк Олександр з «Королівської гвардії» та Марія Пойдин з «Хоробрих сердець».

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024