На кордоні з Угорщиною «фінішувало» авто люкс-класу через «липове» доручення

Нещодавно на митний пост «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, під керуванням 23-річного гр.Словаччини заїхав елітний автомобіль марки «BMW» моделі «530d xDrive». Для проходження митного контролю іноземець обрав «зелений коридор», тим самим декларуючи дотримання митних правил.
Під час перевірки документів на чотирьохколісного «німця» з реєстраційними номерними знаками Словацької Республіки, увагу митників привернуло доручення на право користування автомобілем, видане нотаріусом буквально кілька днів тому. Про це пише Закарпатська митниця.
Враховуючи результати аналізу ризиків, Закарпатська митниця надіслала запит на адресу зазначеного нотаріуса для встановлення автентичності документів.
Відповідь не забарилася! В ній йшлося, що у вказаній нотаріальній конторі дане доручення не видавалося. Тобто, підпис нотаріуса був підроблений.


Тож, надавши митному органу підроблені документи на переміщення автомобіля марки «BMW» моделі «530d xDrive» 2020 р.в., відносно іноземця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.
Авто люкс-класу, вартість якого перевищує 1,2 мільйона гривень, вилучено до рішення суду.
Читайте також:
- Берегове
На кордоні з Угорщиною тимчасово уповільнять митні та прикордонні процедури
- Історія
Повінь у містечку на Закарпатті в 30-х роках ХХ століття
- Берегове
На надувному човні через Тису: на Берегівщині затримали двох переправників військовозобов'язаних
- Берегове
На Берегівщині під потягом загинув 14-річний хлопець з Перехрестя
- Берегове
На Берегівщині із ВПС «Вилок» зник прикордонник — серед версій розглядають і втечу за кордон