У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги

#   321
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги

В рамках реалізації мінігранту Берегівської РО «Збережемо життя» провели навчання з навичок надання першої допомоги.

Про це пише Берегівська районна організація Товариства Червоного Хреста

Інструктори завітали до Ліцею імені Ф.Потушняка, де навчили учнів як діяти в екстрених ситуаціях, а саме:

  • алгоритму надання першої ;
  • відновленню положення тіла;
  • проведенню серцево- легеневої реанімації;
  • допомозі при непрохідності дихальних шляхів;

Діти з радістю прослухали майстер-клас, взяли участь у практичній частині заняття, потренувалися на манекенах. Отримані знання, дуже важливі та допомагають не розгубитись в потрібному моменті і відчувати себе впевненіше в теперішній нелегкий час.

У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги
У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги

 

 

Останні новини

Всі

17 червня 2026

Переглянути все