У Берегівському ліцеї відбулося навчання першої допомоги

В рамках реалізації мінігранту Берегівської РО «Збережемо життя» провели навчання з навичок надання першої допомоги.
Про це пише Берегівська районна організація Товариства Червоного Хреста
Інструктори завітали до Ліцею імені Ф.Потушняка, де навчили учнів як діяти в екстрених ситуаціях, а саме:
- алгоритму надання першої ;
- відновленню положення тіла;
- проведенню серцево- легеневої реанімації;
- допомозі при непрохідності дихальних шляхів;
Діти з радістю прослухали майстер-клас, взяли участь у практичній частині заняття, потренувалися на манекенах. Отримані знання, дуже важливі та допомагають не розгубитись в потрібному моменті і відчувати себе впевненіше в теперішній нелегкий час.






Читайте також:
- Рахів
Товариства Червоного Хреста Рахова та Берегова обмінялися досвідом
- Берегове
Берегівські ліцеїсти під керівництвом Червоного Хреста розробляють соціальні проєкти
- Берегове
Навчання врятовує життя: школярі села Яноші освоїли навички першої допомоги
- Берегове
«Зона комфорту»: молодь Берегівщини розкривала свої таланти