Учні Олешника зібрали 5000 кришечок

Підбили проміжні підсумки акції по збору кришечок для наповнення Еко-сердечка, яке встановили у центрі села за ініціативи Олександри Дораж, колишньої учениці і активістки учнівського самоврядування школи.
Про це пише Олешницька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Старостат школи завантажив до Еко-сердечка близько 5 тисяч кришечок. Акція продовжується. Запрошують всіх активно долучатися.
Читайте також:
- Ужгород
Фіктивні учні та бюджетні кошти: на Ужгородщині перевіряють діяльність Руськокомарівського ліцею
- Стара Вижівка
Творча обдарованість: у Луцьку нагородили переможниць інтелектуальних конкурсів зі Старовижівської громади
- Березівка
«Гордість та майбутнє Березівщини»: 25 випускників отримали нагороди та по 5000 гривень за високі досягнення
- Освіта
Школа «плану Б» піде в минуле: як зміняться 10–12 класи з 2027 року
- Стара Вижівка
У Сереховичівському ліцеї відбувся випускний