У Виноградівській громаді дозволили відстріл хижих та шкідливих тварин

На Виноградівщині почалися заходи з відстрілу хижих та шкідливих тварин.
Про це інформують у Виноградівській міській раді.
У світлу пору доби користувачам мисливських угідь нашої громади дозволено заходи з відстрілу хижих та шкідливих тварин у межах Виноградівської міської територіальної громади.
Термін дії дозволу — до 23 лютого 2025 року, щосуботи та щонеділі у світлу пору доби.
Про це повідомив Виноградівський відокремлений підрозділ УТМР – на підставі рішення №43 Ради Оборони Закарпатської області «Про заходи щодо врегулювання чисельності популяції диких тварин».