У Берегові провели навчальну експедицію в пошуках кажанів у підземеллях

Юні природознавці та волонтери громадського центру «Кожен може допомогти» вирушили в експедицію до підземель Берегова, щоб познайомитися ближче зі справжніми кажанами. Організував і провів таке пізнавально-практичне заняття фахівець Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк.
Про це інформує Institute of Ecological and Religious Studies/
Леонід Покритюк поділився з учасниками власним досвідом реабілітації та утримання вечірниць дозірних (Nyctalus noctula) у зимовий період, пояснивши особливості життя кажанів на конкретних прикладах.
Діти дізналися, яку роль ці тварини відіграють у природі, знищуючи шкідливих комах і допомагаючи сільському господарству без пестицидів, та чому так важливо не завдавати шкоди кажанам і намагатися допомагати їм, коли виникає така потреба.
Крім рукокрилих, учасники змогли побачити сов, якими опікується Леонід і довідатися, як правильно діяти, якщо знайшли «загублене» совеня навесні, та які міфи не варто поширювати про цих птахів.
Захід відбувся в рамках проєкту «Молодіжна школа сталого розвитку в Карпатах. Збереження вразливих видів під час війни», що реалізується у співпраці Інституту еколого-релігійних студій (керівник IERS Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) за підтримки VGP Foundation, координаторка проєкту Nataliya Kulya (IERS), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU).
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром