На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел

#   314
На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел

Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з дочірним підприємством Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія». Після підписання документа директор Михайло Лишак наголосив на готовності до плідної співпраці.

Про це йдеться на сторінці міськради.

«Це важливий крок для нашої громади, адже йдеться про відновлення та ефективне використання законсервованих термальних джерел Берегівського району, які досі залишаються невикористаними», – йдеться у повідомленні. 

Завдяки співпраці планують залучати інвестиції, розвивати інфраструктуру, створювати нові робочі місця, впроваджувати сучасні проєкти у сфері енергетики, туризму та водопостачання.

Окремим напрямом стане розробка інвестиційної програми розвитку геотермального потенціалу Берегівської міської територіальної громади.

На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел
На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел
На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел
На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел
На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел

Останні новини

Всі

17 червня 2026

Переглянути все