На Берегівщині працюють над відновленням та ефективним використанням законсервованих термальних джерел

Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з дочірним підприємством Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія». Після підписання документа директор Михайло Лишак наголосив на готовності до плідної співпраці.
Про це йдеться на сторінці міськради.
«Це важливий крок для нашої громади, адже йдеться про відновлення та ефективне використання законсервованих термальних джерел Берегівського району, які досі залишаються невикористаними», – йдеться у повідомленні.
Завдяки співпраці планують залучати інвестиції, розвивати інфраструктуру, створювати нові робочі місця, впроваджувати сучасні проєкти у сфері енергетики, туризму та водопостачання.
Окремим напрямом стане розробка інвестиційної програми розвитку геотермального потенціалу Берегівської міської територіальної громади.





Читайте також:
- Берегове
На Берегівщині попрощалися із полеглим Захисником Євгеном Копчею
- Берегове
У Виноградові через несправний холодильник ледь не згорів житловий будинок
- Берегове
На Берегівщині 10-річний хлопчик врятував маму та викликав медиків у критичній ситуації
- Берегове
Помер військовослужбовець із Виноградівської громади Михайло Савко
- Берегове
У Кам’янській громаді оголосили конкурс на посади директорів чотирьох закладів освіти